teisipäev, 16. detsember 2014

Psühhobuss meil külasMeil oli koolis planeeritud üllatus. Kõik said teada, et meile tuleb külla Psühhobuss. Alguses oli see nimi natuke võõras, sest me ei teadnud, mida seal tegema peab.
Teadusteatri katsetest meeldis mulle kõige rohkem see katse, kus mõõdeti reageerimiskiirust šokolaadiga.
Töötoas meeldis mulle aju jõul töötav masin ja prillid, mis panid sind teise maailma. Ning seal olid veel tagurpidi prillid ja sai jõuluvana joonistada.
Kärolin

Seal oli alguses jõuluvana tuba. Seal me vajutasime voodit, kus oli katse. Me vajutasime akent, kus oli ka katse. Seal me katsetasime, kas teine heli on kõrgem või madalam. Siis tulid töötoad. Seal tegin ma igasuguseid asju. Esimesena joonistasin ma tagurpidi jõuluvana. Teisena proovisin ma mõttejõul pallikest liigutada. Mulle meeldis.
Anete

Meil käisid kaks noort Tartu Ülikooli tudengit, kes tegid meile teadusteatrit. Hiljem olid meil töötoad. Seal olid prillid, mis näitasid tagurpidi. Mõttejõul sai isegi mängida üht mängu, kus pidi oma mõttejõuga palli liigutama. Joonistasin ka tagurpidi jõuluvana, mis tuli imelik välja. Kirjutasin tagurpidi prillidega oma nime. Mulle väga meeldis.
Liis

Minule meeldis kõige rohkem töötuba. Minu lemmikkatse oli see, kus sai palli mõttega edasi liigutada. Seal oli ka palju teisi katseid. Seal oli katse, milles panid prillid ette ja olid teises dimensioonis.
Mirta

Me vaatasime jõuluvana tuba, kus ta nägi unes klassi ja õpilasi. Ta sõi šokolaadi ja kukkus nii öelda maha. Siis ta koristas riided nii ära, et vaatas riietele peale. Ta kuulis isegi põtru. Ja päkapikud varastasid ta toa tühjaks. Me käisime töötoas, mulle meeldisid kõige rohkem prillid, mis olid seest nagu lennukis olev inimene. Me saime mõttejõul liigutada palli. Seal olid veel prillid, mis keerasid maailma teistpidi. Mulle väga meeldis.
Mihkel Reginald

Meil olid külas tudengid Tartu Ülikoolist. Algul oli meil teadusteater. Seal mängisime põnevaid mänge. Hiljem jagati terve kool kolme gruppi. Mina olin teises grupis. Me läksime töötuppa. Mulle meeldisid kõige rohkem prillid, mille seest vaadates oli maailm tagurpidi. Tudengitega oli lahe.
Janeli

Mulle meeldis, et nad kutsusid meid saali. Seal oli erinevad asjad nagu näiteks ühed prillid, millest sa näed tagurpidi. Tahaksin neid inimesi veel oma koolis näha.
Stella

Meil käisid üks mees ja naine. Meid jälgiti, kuidas me reageerime. Mulle meeldis see kui pandi prillid ette ja sai olla teises maailmas.
Kevin

Meie koolis käisid külas Kadi ja Madis. Minule meeldis nende esitlusest kõige rohkem grammofon, seal kordas koguaeg ühte sõna, sina pidid ära arvama, mis sõnaga on tegu. Tore oli ka mõttejõul palli liigutada. Neil oli Oculus Rift- see masin käib pähe. Nagu prillid on peas. Sellega on kõik mängus reaalne. Ka tolmu katse oli põnev, kus pidi riidehunnikus musta punkti jälgima ja kõik muutus häguseks.
Mihkel

Mulle meeldis see kui me jõuluvana mängu mängisime. Seal oli neli mängu, minule meeldis neist kõige rohkem palli liigutamine mõttejõul ja mustade prillidega teises maailmas liikumine.
Raikko

Meil käisid kaks inimest üks naine, teine mees. Nad rääkisid sellest, et kui sa viskad retuusid ja pluusi maha, siis ütled emale, et vaata ja võib-olla lähevad tema silmad uduseks. Ma sain ka töötubades käia. Mulle meeldis tagurpidi jõuluvana joonistada. Väga tore oli.
Elgitha

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Aasta 2017 märksõnad

 Janeli  Kevin  Kärolin  Liis  Mihkel  Mirta Ott Anete